Wystylizował mi cztery pierwsze randki, które zaznaczone są w każdym pudełku, i będę je trzymać w tylnej kieszeni. Ponieważ mogę być niezamężna dla ludzi, Harling Ross i jej płynne loki przyszły mi z pomocą. Nie zrozum mnie źle, byłam samotna od czasu do czasu w Nowym Jorku i parałam się związkami. (Sama SIŁA domagała się!) Jednak nigdy nie zajęło mi to dużo czasu, zanim przylgnęłam do kogoś i utworzyłam uroczą współzależność. Ale staram się opierać moim starym impulsom, dlatego ta nowa era wydaje się świeża i szczególnie pełna możliwości. Chcę wyjść na pierwszą randkę, kiedy mówią mi, że chcą dotknąć moich stóp! Chciałbym, żeby chłopak o imieniu Chad zasnął na mnie podczas kolacji! Chciałbym kogoś zmusić do raczkowania pierogów, które zaczyna się o 11 rano i kończy, gdy czujemy, że musimy się rzygać! I potrzebuję dźwięku, Initial Date Outfit (FDO), aby to wszystko wykonać.

Czuj się swobodnie

Czuje się jak kot wrzucony do basenu. Jestem zdezorientowany i pełen szacunku. Ledwo jestem w stanie utrzymać głowę nad wodą. W jakiś sposób wszyscy obserwujący mnie odkrywają, że moje wysiłki w nawigacji są zabawne.
Z Niekwestionowaną sztuką randkowania w Nowym Jorku jest to, że długo lol. FDO. Wiem dokładnie, co mnie zwykle pociąga: spodnie tak ciasne, że muszę je zrzucić jak wąż, sweter z obojczykiem, a może ~ dwa ~ itp., Ale wiedziałem, że musi istnieć prawdziwy przepis na szczęście, który wypchnął mnie z noszenia łagodnych dżinsów i koszulki (nawiasem mówiąc, przeczytałam o tym na najlepszy portal randkowy gdy spotkałem się z moim poprzednim małżonkiem od dwóch lat). Poprosiłem publiczność Man Repeller o te kryteria, które są najważniejsze, jeśli chodzi o zestawienie wyglądu i zobacz, że dostarczyli.
Strój musi być wygodny i zapewniać wygodę. Nie powinno zawierać niczego, czym trzeba by się bawić, ani niczego, co sprawia, że ​​czujesz się kimś innym.

Bądź pewna siebie

Musi to być wyważone połączenie stresujące, ale nie próbujące. Powinien wyglądać wystarczająco dobrze, aby wyglądał na złożony, ale na tyle swobodny, że nie wydaje się, że spędziłeś godziny na przemyśleniach.
Nie może pokazywać potu ani utrzymywać zapachów.
Musi zawierać subtelnie zalotną część, taką jak znak stanika, miękki sweter, obcas lub dżinsy, które nadadzą Twojemu tyłkowi wspaniały wygląd.

Warto trochę poszaleć

Po ośmiu dekadach ciągłej, długotrwałej monogamii, oto jestem: zrzędliwie wilgotny kot wyłaniający się z płytkiego końca basenu, w końcu gotowy do nawiązania swobodnego związku bez widocznej końcówki. Wyzwalające! Empowering! Mój terapeuta jest dla mnie zachwycony. Nie mam pojęcia, co robię.

0 Comments

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *